+48 507 171 944 studiodavinci@tlen.pl

Zaprojektuj wyjątkową Kuchnię

 

Bo kuchnia nie jest już tylko miejscem służącym wyłącznie do gotowania. Tutaj toczy się życie całego domu. Tutaj toczą się poważne rozmowy, tutaj dzieci opowiadają rodzicom co działo się w szkole, tutaj odbywają się najlepsze imprezy.

Dobrze więc, jeśli nasze życie ma odpowiednią oprawę, którą tworzą meble i dodatki. Mają być nie tylko funkcjonalne, ale także odzwierciedlać nasz charakter, wpływać na nasz nastrój przy pomocy kolorów i detali.

Mamy w ofercie kuchnie najwyższej jakości : polskiego producenta WFM Kuchnie oraz niemieckiego producenta NOBILIA Kuchnie.

Szeroki wybór frontów i rozwiązań wewnątrz szafek pozwoli idealnie dopasować kuchnię do Twoich potrzeb.

Kuchnie objęte są 5 letnią gwarancją producentów, zawiasy i okucia meblowe z tzw. cichym domykiem szafek i szuflad to standard. Producenci zapewniają najwyższą jakość wykonania mebli.

Razem z meblami można zakupić u nas sprzęt AGD. Montaż wykonuje nasza wykwalifikowana ekipa montażystów z wieloletnim doświadczeniem.

Wolsztyńska Fabryka Mebli (WFM) obecna na rynku polskim od ponad 75 lat. Dziś znana jako WFM KUCHNIE.

Nobilia Kuchnie obecna na rynku niemieckim od ponad 75 lat. Niemiecki producent mebli kuchennych – wiodąca marka w Europie.

Obie marki funkcjonują na rynkach od 1946 roku. Stoją za nimi tradycja i ogromne doświadczenie.

Posiadanie markowej kuchni to prestiż i gwarancja jakości.